• Предмет: География
  • Автор: peterka228
  • Вопрос задан 8 лет назад

решите пожалуйста задание с фото (на украинском языке)

Приложения:

Ответы

Ответ дал: Elay234
0
на кожні 100 метрів підняття атмосферний тиск знижується на 10 мм.рт ст.
Отже 750:100*10= 75 мм рт. ст.
Потім 740 мм рт.ст - 75 мм рт. ст =665 мм рт. ст . -тиск на висоті 750 м

Ответ дал: engpoint
0
 Визначаємо, на скільки знизиться тиск із підняттям на висоту 750 м:
750м : 10м × 1 мм рт. ст. = 75 мм рт. ст.
Потім визначаємо атмосферний тиск на висоті 750 м:
740 мм рт. ст. – 75 мм рт. ст. = 665 мм рт. ст.
Відповідь: атмосферний тиск на висоті 750 м становитиме 665 мм рт. ст.
Вас заинтересует