Тоқыма станогында 1сағатта 3,45 м мата тоқылды.бір тоқымашы қатарынан екі станокта жұмыс істесе 7 сағатта неше метр мата тоқиды
Ответы
Ответ дал:
36
1 сағат-3.45
7 сағат-х
х=7*3.45=24.15*2=48.3
7 сағат-х
х=7*3.45=24.15*2=48.3
1970msa:
Спасибо
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад