• Предмет: Химия
  • Автор: mashap44
  • Вопрос задан 10 лет назад

помогите пжалуйста*
обчисліть масу сульфуру(4) оксиду у якій міститься стільки молекул, скільки у міді масою 3,2 грами

Ответы

Ответ дал: тайная
0
дано:
m (Cu) = 3,2г
N (Cu) = N (SO2)
Знайти: m (SO2)
рішення:
Так як M (Cu) = M (SO2) = 64 г
Те вміст молекул і кількість речовини буде рівним.
n (Cu) = m M = 3,2 г ∙ 64 г моль = 0,05 моль
m (SO2) = 0,05 моль ∙ 64 г моль = 3,2 г
Вас заинтересует