Яка напруга між кінцями фехралевої дротини довжиною 17 м і площею поперечного перерізу 0.4 мм2 якщо за 1 хв через неї проходить заряд 240 Кл .Питомий опір фехралевої 1.3 ом*мм/м
Ответы
Ответ дал:
39
L=17 м
S=0,4 мм2
t=1 хв=60 с
q=240 Кл
p=1,3 Ом*мм2/м
U=?
U=RI=pLI/S=pqL/St=1,3 Ом*мм2/м * 240 Кл * 17 м / 0,4 мм2 / 60 с=221 В.
S=0,4 мм2
t=1 хв=60 с
q=240 Кл
p=1,3 Ом*мм2/м
U=?
U=RI=pLI/S=pqL/St=1,3 Ом*мм2/м * 240 Кл * 17 м / 0,4 мм2 / 60 с=221 В.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад