ДАМ 35 БАЛОВ СРОЧНО...Двигун кондиціонера працює від мережі з напругою 220В.Сила струму у двигуні дорівнює 5 А. Яку корисну роботу виконує двигун за 10 хвилин, якщо його ККД становить 90%.
Ответы
Ответ дал:
0
Мощность кондиционера P=I*U=5*220=1100 Вт
кпд=A/P*t
A=кпд*P*t=0,9*1100*600=594*10^3 Дж
кпд=A/P*t
A=кпд*P*t=0,9*1100*600=594*10^3 Дж
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
10 лет назад