1 кг печива дешевший від 1 кг цукерок на 4 грн. За 5кг печива і 3 кг цукерок заплатили 68 грн. Скільки коштує 1 кг печива і скільки 1 кг цукерок
Ответы
Ответ дал:
0
1кг печ.=х;
1кг цук.=х+4;
5х+3(х+4)=68;
5х+12+3х=68;
8х=56;
х=7;
1кг печ.=7грн;
1кг цук.=7+4=11грн
Ответ:7;11грн.
1кг цук.=х+4;
5х+3(х+4)=68;
5х+12+3х=68;
8х=56;
х=7;
1кг печ.=7грн;
1кг цук.=7+4=11грн
Ответ:7;11грн.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад