• Предмет: Математика
  • Автор: avseeva250708
  • Вопрос задан 8 лет назад

Під час екскурсії до зоопарку школа придбала 28 квидків для учнів 4-а класу і 24 квитки для 4-б.
Скільки коштують квитки,придбані для учнів і 4-а і 4-б окремо,якщо всього витратили 1300грн.

Ответы

Ответ дал: Милаша7777777
0
Я не понимаю условие
Вас заинтересует