• Предмет: Математика
  • Автор: BER88
  • Вопрос задан 10 лет назад

Купили 4 іграшки ціною 6 карб.Усього заплатили 24карб. Поясни,про що дізнаємось обчисливши вираз: 6*4  24:6  24:4

Ответы

Ответ дал: Віктор385
0
Дізнаємося про таке:

1) 6*4 = 24 карб. стоїть вся покупка
2) 24:6 = 4 шт іграшок купили
3) 24:4 = 6 карб коштує кожна іграшка


Ответ дал: BER88
0
Спасибо большое!
Ответ дал: Віктор385
0
рад помочь
Вас заинтересует