• Предмет: Физика
  • Автор: olalaskavaola
  • Вопрос задан 8 лет назад

Яку кенетичну енергію мае масою 1,5 т,що рухається зі швидкістю 54 Км/год?

Ответы

Ответ дал: WordSnot
0
m=1,5 т=1500 кг
v=54 км/год=15 м/с

Eк=?

Ек=mv^2/2=1500 кг * 15 м/с * 15 м/с / 2=168750 Дж=168,75 кДж.
Вас заинтересует