Допоможіть розв'язати задачу : Ящик шоколаду переміщується по транспортному довжиною 5 м. під дією сили тертя . Визначити значення цієї сили , якщо виконана робота становить 200 Дж.
Ответы
Ответ дал:
0
A=200 Дж
l=5 м
F=?
200 Дж / 5 м=40 Н.
l=5 м
F=?
Вас заинтересует
2 года назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад
10 лет назад