трамвай масою 19,6 т рухасться рівномірно з швидкістю 32,4 км / год по опуклому мосту , що мас кривизни 30 м . З якою силою тисне трамвай на міст на його середині ?
Ответы
Ответ дал:
0
m*V^2/R=m*g-N
N=m*(g-V^2/R)=19,6*10^3*(9,8-9^2/30)=139,16*10^3 H
N=m*(g-V^2/R)=19,6*10^3*(9,8-9^2/30)=139,16*10^3 H
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад