Визначити магнітний момент кільцевого провідника радіусом 5 см,якщо по ньому проходить струм 12 А.
Ответы
Ответ дал:
0
Магнитный момент:
M = I·S
Площадь:
S = π·R² = 3,14·(0,05)² ≈ 7,85·10⁻³ м²
Тогда:
M = 12·7,85·10⁻³ ≈ 0,094 А·м²
M = I·S
Площадь:
S = π·R² = 3,14·(0,05)² ≈ 7,85·10⁻³ м²
Тогда:
M = 12·7,85·10⁻³ ≈ 0,094 А·м²
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад