• Предмет: Математика
  • Автор: jk1202pchiu9
  • Вопрос задан 8 лет назад

Пачка паперу дорожча за набір олівців на 3,6 грн.Скільки коштує одна пачка паперу и скільки- один набір олівців,якщо за 4 пачки паперу заплатили стільки ж скільки за 10 наборів олівців

Ответы

Ответ дал: VоЛk
0
Нехай набір олівців - х грн,а пачка паперу - х+3,6.

4*(х+3,6)=10х
4х+14,4=10х
14,4=6х
х=14,4:6=2,4
Отже, набір олівців - 2,4 грн, а пачка паперу - 2,4+3,6=6 грн

В-дь: 2,4 грн, 6 грн
Ответ дал: jk1202pchiu9
0
Спасибо!
Ответ дал: VоЛk
0
Не за что)
Ответ дал: жкхопр09872453
0
помоги мне
Ответ дал: жкхопр09872453
0
с последним заданием
Вас заинтересует