• Предмет: Физика
  • Автор: danikpolyrez87
  • Вопрос задан 8 лет назад

Яка кількість теплоти потрібна для гагрівання сталевоі деталі масою 200г від 35до 1235 °C

Ответы

Ответ дал: kos2004
0

Нам нужно найти Q  

А формула Q = cm(t1-t2)

t1 = 1235 град.

t2 = 35 град.

m = 0.2 кг

с(сталі) = 500 Дж/кг*К

А значит что Q = 500*0.2*(1236-35) = 120000 Дж

Вас заинтересует