• Предмет: Физика
  • Автор: rostickus39
  • Вопрос задан 8 лет назад

яка кількість теплоти виділиться при остигані цегляного каміну масою 1200кг від 800℃ до 200℃

Ответы

Ответ дал: kos2004
0

А формула Q = cm(t1-t2)

t1 = 800 град.

t2 = 200 град.

m = 1200 кг

с(цегли) = 880 Дж/кг*К

А значит что Q = 880*1200*(800-200) = 633600000 Дж (наверное с минусом)

Вас заинтересует