допоможіть будь ласка розв'язати задачу
За 5 кг цукерок і 2 кг печива заплатили 158 грн, а за 3 кг таких самих цукерок і 1 кг такого самого печива - 92 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок
Ответы
Ответ дал:
0
Нехай 92 грн. ми розділяємо на цукерки (3 кг) 60грн , і печиво (1 кг) 32 грн.
Отже 60/3=20 (грн)-коштує 1 кг цукерок
Відповідь : 20 грн коштує килограм цукерок.
Ответ дал:
0
5кгцук
=158грн
2кг печ
3кгцук
92 грн
1 кг печ
x5 + y2 = 158
3x + y = 92
(умножаем на -2)
5x + 2y = 158
- 6x - 2y = - 184
отнимаем от перво1 формулы
- x = - 26
=158грн
2кг печ
3кгцук
92 грн
1 кг печ
x5 + y2 = 158
3x + y = 92
(умножаем на -2)
5x + 2y = 158
- 6x - 2y = - 184
отнимаем от перво1 формулы
- x = - 26
Ответ дал:
0
5кгцук
=158грн
2кг печ
3кгцук
92 грн
1 кг печ


(умножаем на -2)


отнимаем от перво1 формулы


1кг цук - 26грн
=158грн
2кг печ
3кгцук
92 грн
1 кг печ
(умножаем на -2)
отнимаем от перво1 формулы
1кг цук - 26грн
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад