• Предмет: Химия
  • Автор: tr1ble
  • Вопрос задан 8 лет назад

При повному згорянні 3,0 г спирту утворилося 3,36 л вуглекислого газу і 3,6 г води.Виведіть хімічну формулу сполуки

Ответы

Ответ дал: denchick232
0
CxHyOz+o2=co2+h2o
n(c)=n co2 = 3.36:22.4 =0,15
n o = 2n co2 = 0.3
n (h)=2n h2o=0 .4
n o= 0.2
n(h):n(c):n(o)=0.4:0.15:0.2+0.3=4:1.5:5=8:3:10
C3H8O10
Вас заинтересует