Довжина пружини дорівнює 12 см.Щоб зменшити довжину пружини до 8 см , потрібно прикласти силу 2.4 Н. Якою є жорсткість пружини?
Ответы
Ответ дал:
0
Fупр. = k*|∆X| = k*(|X-Xo|);
k = Fупр./(|Х-Хо|) = 2,4Н/(|0,08-0,12|)м = 2,4/0,04 = 60Н/м.
k = Fупр./(|Х-Хо|) = 2,4Н/(|0,08-0,12|)м = 2,4/0,04 = 60Н/м.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад