• Предмет: Физика
  • Автор: spivakkirill05
  • Вопрос задан 8 лет назад

Яка кількість теплоти виділится при конденсації 200 г ацетону, взятого за температури кипіння, якщо питома теплота пароутворення ацетону 521000Дж/кг

Ответы

Ответ дал: darynkazhuravel
0

Дано                   |    Q=mq;

m=200г=0,2кг    |    Q=0,2*521000=104200 Дж= 104,2 кДж

q=521000Дж/кг |

_____________

Q=?                       |

Вас заинтересует