СРОЧНО!!!
При спалюванні пентану утворився вуглекислий газ об'ємом 96літров,яки об'єми вихідних речовин прореагували?
Ответы
Ответ дал:
0
напишу по русски.
Дано: СИ ₃₀₆ ₄ кДж
V(O₂)=96 л. 4NH₃ + 3O₂ = 2N₂ + 6H₂0 +6153,2 кДж - метод
крестика
Найти: Q = x = 306,4·4/3·22,4 = 25,5 кДж
m(O₂)= x гр
Ответ: 25,5 кДж.
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
10 лет назад