Ответы
Ответ дал:
0
2.2.
μ-?
V=6л=6*10⁻³м³
T=300К
p=9,44*10⁵Па
m=0,1кг
pV=mRT/μ -рівняння Клапейрона-Менделєєва
μ=mRT/pV
μ=0,1*8,31*300/9,44*10⁵*6*10⁻³=44*10⁻³кг/моль
вуглекислий газ СО₂
3.2. див.малюнок
Приложения:
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад