Якого об'єму метаналь(це газ за н.у.)треба розчинити у воді, щоб виготовити 300 г 30% розчину? Яка масамурашиної кислоти утвориться при окисненні цієї кількості метаналю?
Ответы
Ответ дал:
0
300 гр расвора содержит 30% метанала то есть 300*0.3=90гр формальдегида
Mr(формальдегид)=30гр
30гр __1моль__22.4л(н.у)
90гр________×л
х=90*22.4/30=67.2л
Первый ответ: 67.2л
HCOH + Ag2O=HCOOH + 2Ag
22.4л------46
67.2____×
×=67.2*46/22.4=138гр
Второй ответ: 138гр кислоты
Ответ дал:
0
См. ответ во вложении
Приложения:
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад