• Предмет: Алгебра
  • Автор: Assya2233
  • Вопрос задан 8 лет назад

1 кг яблук на базарі коштує від 9 до 12 грн, а 1 кг груш - від 19 до 25 грн. Оксана заплатила за куплені на базарі 2 кг яблук та 3 кг груш m грн. Укажіть нерівність, що виконуватиметься для m.

Ответы

Ответ дал: Аноним
0

рішення на фото. відзнач моя відповідь як кращий, будь ласка))

Приложения:
Вас заинтересует