Ответы
Ответ дал:
0
За теоремой синусів
Кут å відноситься до сторони b
Як кут в до сторони а
sinå/b=sinв/а
0.57/13.75=x/19.6
x=0.47•19.6/13.75
x≈0.66
Кут в=42°
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад
10 лет назад