• Предмет: Физика
  • Автор: ananasic33
  • Вопрос задан 8 лет назад

три резистори опором R1 2 ом, R2=R3=8 ом, з'єднанні так як показано на схемі. Обчислити напруги на кожному резисторі якщо в резисторі R1 проходить струм силою 0,5 А​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: 555ai555
0

R2=R3    => I2=I3

r23=R2/2=8/2=4 Ома

U=I1*r23=0.5*4=2 B

Вас заинтересует