• Предмет: Физика
  • Автор: vikydya
  • Вопрос задан 8 лет назад

6 (д). Людина йде по дорозі впродовж 2 год і робить 10 000 кроків. За
кожен крок людина здійснює роботу 40 Дж. Визначити потужність, з якою
рухається людина під час ходьби.

решите пожалуйстааааааа........
даю 40 балов Очень срочно......​

Ответы

Ответ дал: maryyyyyyyyy28
0
Р=А/t 40/2=20 Вт
Р=20*10000= 200кВт
Вас заинтересует