• Предмет: Математика
  • Автор: radyukanyaow64ko
  • Вопрос задан 7 лет назад

За 5 кг цукерок и 4 кг печива заплатили 84 грн 70 коп. Скiльки коштуе один кiлограм цукерок,якщо один кiлограм печива коштуе 4 грн 30 к?

Ответы

Ответ дал: Pandwo
0

Ответ:13 грн 50 коп.

Пошаговое объяснение:

1) 4.30*4=17.20(грн)- коштує 4кг печива.

2) 84.70-17.20=67.50(грн)- кошту 5кг цукерок.

3)67.50:5=13.50(грн)-коштує 1кг цукерок.

Вас заинтересует