• Предмет: Химия
  • Автор: tsevchenko4
  • Вопрос задан 8 лет назад

Пожалуйста помогите .В результаті взаємодії 15,6 г лужного металу з водою ,утворилось 4,48 л водню ( н.у.).Визначте ,який це метал.

Ответы

Ответ дал: Potassium
0

2Me + 2H2O = 2MeOH + H2

15.6/2x = 4.48/22.4

2x = (15.6*22.4)/4.48 = 78

==> x = 39 г/моль

Me = K

Вас заинтересует