• Предмет: Физика
  • Автор: dan03ov
  • Вопрос задан 8 лет назад

Візок рухається зі швидкістю 3м/с його кенетична енергія =27дж. Знайти масу візка.

Ответы

Ответ дал: Predator09871
0

Ответ 6 кг

Объяснение:E=mv^2/2

27=9m/2

m=6 кг

Вас заинтересует