Мотоцикліст проїхав 120км. 40% відстані він їхав по шосе зі швидкістю 30км/год,а решту відстані по грунтовій дорозі зі швидкістю,на на 20% меншою.За який час мотоцикліст проїхав всю відстань?
Ответы
Ответ дал:
0
1) 120:100*40=48 км - по шосе
2) 48:30=1.6 год- витратив на дорогу по шосе
3) 30:100*20=6 км/год- на стільки мотоцикліст зменшив швидкість
4) 30-6=24 км/год- з такою швидкістю мотоцикліст їхав по ґрунтовій дорозі
5) 120-48=72 км- таку відстань проїхав мотоцикліст по ґрунтовій дорозі
5) 72:24=3 год- стільки часу мотоцикліст витратив на ґрунтову дорогу
6) 3+1.6=4.6 год- стільки часу мотоцикліст витратив на всю дорогу
Відповідь : на всю дорогу мотоцикліст витратив 4.6 год
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад