• Предмет: Химия
  • Автор: mary310131
  • Вопрос задан 8 лет назад

обчисліть масу калій гідроксиду й об'єм води які необхідно взяти для приготування 300г розчину з масовою часткою 30%

Ответы

Ответ дал: dobriakua
0

Ответ:

m (KOH) = ω * m р-ну / 100% = 30% * 300 / 100% = 90 г;

m (H2O) = m р-ну - m (KOH) = 300 - 90 = 210 г;

V (H2O) = m / ρ = 210 * 1 = 210 мл.

Объяснение:

Вас заинтересует