• Предмет: Химия
  • Автор: Stricker12
  • Вопрос задан 8 лет назад

Виведіть найпростішу формулу речовини, якщо до її складу входить 2.25% Гідрогену, 34.83% Фосфору, 62.92 Оксигену. Вкажіть сумарне число атомів у молекулі.

Ответы

Ответ дал: zubareva45
0

Ответ:

Формула речовини   H₄P₂O₇ дiфосфорна кислота

Сумарне число атомів у молекулі=13

Объяснение:

Дано:

ω%(H)=2,25%

ω%(P)=34,83%

ω%(O)=62,92%

-------------------------------

Виведіть найпростішу формулу речовини-?

1. Пусть масса данного вещества 100 г

2.  Тогда:

m(H) = 2,25г

 m(P) - 34,83 г  

m(O) = 62,92 г

3.  Найдем их количество вещества:

n(H) =2,25÷1=2,25 моль

n(P) = 35,83÷31 =1,15моль

n(O) =62,92 ÷16 = 3,9 моль

4. n(H) : n(P) : n(O) =2,25 : 1,15 : 3,9 - разделим всё числа на 1,15 получим 1,9 : 1 : 3,4. Округлим числа 2: 1 : 3,5  и удвоим 4: 2 : 7  

5.  Формула вещества H₄P₂O₇ дифосфорная кислота.

Сумарне число атомів у молекулі=13

Ответ дал: Stricker12
0
спс
Вас заинтересует