Дві сторони трикутника дорівнюють 3 сантиметра і 16 сантиметрів а кут між ними 60 ° знайдіть площу трикутника
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
это теорема косинусов в чистом виде
третья сторона - с
с^2 = 3^2 + 8^2 - 2*3*8*cos(60°)
c^2 = 9 + 64 - 2*24/2 = 9 + 40 = 49
c = √49 = 7 см
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
9 лет назад
10 лет назад
10 лет назад