Марічка купила 4 кг полуниці, а Ксенія купила у того ж продавця 2 кг полуниці, та заплатила на 44 грн менше, ніж подруга.Скільки грошей заплатила кожна дівчинка?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
4кг-2 кг=2 кг
⇒ 2 кг стоят 44 грн
44 грн заплатила Ксенія
44+44=88 грн заплатила Марічка
Ответ дал:
0
4кг-2 кг=2 кг на столько кг больше купила Маричка, чем Ксения
значит, Ксения купила на 2кг меньше клубники,
т.е. 2 кг стоят 44 грн ,а 1кг стоит 44/2=22грн., тогда Ксения заплатили 22*2=44/грн./
а Маричка 44+44=88/ грн./
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад
9 лет назад