Одним з елементів дитячого майданчика є правильна шестикутна призма, сторона основи якої дорівнює 50 см , а висота 40 см. Потрібно пофарбувати бічну верхню цієї призми Скільки фарби буде використано, якщо на 1 дм2 поверхні витрачають 3 г фарби
Ответы
Ответ дал:
8
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Нехай ABCDEFA1B1C1D1E1F1 - правильна призма,
ABCDEF - основа, АВ = 50 см, АА1 = 40 см, 1 дм2 - 3 г фарби.
Знайдемо кількість фарби необхідної для фарбування Sбіч.
Sбіч. = Pl = 6АВ • АА1 = 6 • 50 • 40 = 12 000 (см2) = 120 (дм2).
120 • 3 = 360 г фарби.
Відповідь: 360 г
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад