• Предмет: Химия
  • Автор: Litauen
  • Вопрос задан 2 года назад

Ввести формулу речовини, в якій масова частка сульфуру - 40%, оксигену - 60%

Ответы

Ответ дал: zubareva45
4

Ответ:

Формула речовини: SO₃ -оксiд сери(VI)

Объяснение:

Дано:

ω%(S)=40%

ω%(O)=60%

----------------------------

Вивести формулу речовини-?

Рішення:

Нехай маса даної речовини 100г.

Тоді

m(S)=40г.

m(O)= 60г.

Знайдемо скільки це в молях:

n(S)=40 : 32=1.25 моль

n(O)= 60 : 16=3,75 моль

n(S): n(O) = 1,25:3,75 - розділимо всі числа на 1,25

отримаємо: 1:3  

Формула речовини: SO3

Вас заинтересует