• Предмет: Химия
  • Автор: i2not0ledi05
  • Вопрос задан 2 года назад

обчисліть масу розчину для приготування якого використали 1259 мл води Н2О і 0,2 кг натрію хлориду NaCl

Ответы

Ответ дал: nikolaygr
23

Відповідь:

1259мл=1259г

0,2кг=200г

m(розчину)=1259+200=1459г

Пояснення:

Вас заинтересует