камінь кинули вертикально вгору з швидкістю 10 м с під кутом 30 до горизонту. На яку максимальну висоту підніметься камінь
Ответы
Ответ дал:
14
Ответ:
Макс. высота подъема тела= 0,25 м или 25 см
Объяснение:
h=v0sinα/2g=10×0,5/2×10=0,25 м
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад