На сфері із центром О позначили точки А і В такі що АВ=18см. Знайдіть радіус сфери, якщо відстань від точки О до прямої АВ дорівнює 12см.
Ответы
Ответ дал:
54
Ответ:
Объяснение:
За умовою О- центр сфери, АВ=18см, ОК=12см. Розглянемо трикутник КОВ: АК=ВК=9см, то за теоремою Піфагора ОВ=√144+81=√225=15(см).
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад