• Предмет: Химия
  • Автор: wiktorkostah
  • Вопрос задан 10 лет назад

Злили 60 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 20% і 140 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 10%. Обчислити масову частку розчиненої речовини в новоутвореному розчині. 

Ответы

Ответ дал: Кatt
0
1) m (в-ва)=60*20/100=12 г
2) массовая доля=12+140/60+140*100%= 76% (Это если мы добавляем соль)
    массовая доля=12/200*100%=6% (если добавляем воду)
Вас заинтересует