Трансформатор із коефіцієнтом трансформації 5 приєднаний до мережі змінного струму напругою 220 В. Визначте опір вторинної обмотки трансформатора, якщо напруга на ній дорівнює 42 В, а сила струму 4 А. Опором первинної обмотки знехтувати.
Ответы
Ответ дал:
13
Ответ:
Находим Е2: 220в/5=44в,
при токе I2=4a имеем U2=42в,
E2=U2+Ir , 44=42+4*0.5ом, сопротивление вторичной обмотки r=0.5ом.
Объяснение:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад