Хвиля довжиною 3 метра поширюється зі швидкістю 6 м/с. Якою буде частота коливань частинок середовища?
Ответы
Ответ дал:
28
Ответ: частота ν=2Гц
Объяснение:
дано: розв'язок
λ=3м υ= λ·ν
υ=6 м/с ν=υ/λ ν=6 м/с:3м=2Гц
ν-?
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад