• Предмет: Химия
  • Автор: rymaruktania09
  • Вопрос задан 2 года назад

Скільки молекул міститься у кислоті кількістю речовини 5 моль

Ответы

Ответ дал: Turngait
2

Ответ:

N=n*Na

Na=6,02*10 в 23 степени. (Число Авогадро)

N(кислоты)=5*6,02*10 в 23 степени = 30,1*10 в 23 степени молекул

Объяснение:


chelovekrubik: Помогите пожалуйста https://znanija.com/task/33824999
Вас заинтересует