• Предмет: Физика
  • Автор: ponkrattov
  • Вопрос задан 2 года назад

Яку еквівалентну дозу йонізуючого випромінювання отримає особа, що перебувае поблизу джерела у-випромінювання протягом 1 год, якщо посекунди вона отримує поглинуту дозу 25*10⁹ Гр?​

Ответы

Ответ дал: Аня190605
83

Ответ:D=0.9*10^-5 гр

Рд= 25*10^-9Гр. Розв'язання

t=1год=3600с. Рд= D/t= D=Pд*t

D-? [D]= гр*с/с= Гр

D= 25*10^-9*3600= 0.9*10^-5гр

Вас заинтересует