Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
56 грн
Пошаговое объяснение:
30:5=6 (грн) - один кг яблук
6+2=8 (грн) - один кг груш
8•7=56 (грн) - 7 кг
Ответ дал:
0
Ответ: 7кг груш коштує 56грн
1)30 ÷5=6(кг) - 1кг яблук
2)6+2=8(грн) - 1кг груш
3)8×7=56(грн) - 7 кг груш
Вас заинтересует
1 год назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад