• Предмет: Химия
  • Автор: chemistry0ua
  • Вопрос задан 8 лет назад

W(C)=70,59% ; W(H)=15,69% ; W(O)=13,72% ; Знайдіть молекулярну формулу цієї речовини

Ответы

Ответ дал: ingusja469
0

Відповідь:

n(C):n(H):n(O)= 70,59/12:15,69/1:13,72/16= 5,8825:15,69:0,8575= 7:18:1

С7Н18О С7Н17ОН

Пояснення:

Вас заинтересует