• Предмет: Физика
  • Автор: lluciffer
  • Вопрос задан 8 лет назад

СРОЧНО, ДАЮ 40 БАЛОВ

1. Знайдіть архімедову силу, яка діє на сталевий брусок масою 3 кг, якщо він повністю занурений у воду і не торкається дна та стінок посудини.
2. На тіло, що повністю занурене в гас, діє архімедова сила 4H. Яку густину має тіло, якщо його маса повністю становить 900г?​​​

Ответы

Ответ дал: kotofeevicholeg
0

Ответ:

1. F = 3,85H, 2. Pт. = 1800 кг/м3

Объяснение:

P - плотность

F - архемедова сила

1. F = V *  Рж. * g; V = m/Pт,

F = m/Pт * Pж * g

Справка: Р стали = 7800 кг/м3

F = 3/7800 * 1000 * 10 = 3,85 Н

2. F = V *  Рж. * g; V = m/Pт,

F = m/Pт. * Pж. * g

Рт. = (m * Pж. * g) / F

Справка: Р керосина = 800 кг/м3

Pт. = (0,9 * 800 * 10) / 4

Рт. = 1800 кг/м3

Ответ дал: alinag22
0
скажите пожалуйста!!!!
Вас заинтересует