• Предмет: Физика
  • Автор: vladgavriluk634
  • Вопрос задан 8 лет назад

Під час гальмування модуль прискорення автомобіля дорівнював 1,4 м/с^2, а швидкість його руху зменшилася від 22 до 8м/с. Який шлях пройшов автомобіль за цей час? ДАЮ 29 БАЛОВ!!!

Ответы

Ответ дал: 1235tust
0

Ответ:

70 м

Объяснение:

IaI = 1,4 м/с^2

V1= 22 м/с

V2 = 8м/с.

S=?

a=(V2-V1) / t

t=(V2-V1) / a = (8-22) / -1.4 = 10 c

S=a*t^2 / 2 = 1.4*10^2 / 2 = 70 м

Вас заинтересует