• Предмет: Физика
  • Автор: pologon
  • Вопрос задан 8 лет назад

Учениця масою 50 кг спізнюючись на урок піднімається сходовим прольотом висотою 3м за 2.5 с.Яку потужність вона при цьому розвиває? ШВИДКО І З РОЗПИСАННЯМ

Ответы

Ответ дал: thekuzmina337
0

Ответ:

A=m*g*h=50*3*10=1500 Дж

N=A/t=1500/2.5=600 Вт

Объяснение:

Вас заинтересует