Ответы
Ответ дал:
0
Щоб дізнатися скільки коштує один олівець треба 40/5=8,тоді маркер коштує 9 грн, а олівець 8,тобто олівець дешевше
Вас заинтересует
1 год назад
2 года назад
2 года назад
9 лет назад